PAR ATTEIKUMA TIESĪBĀM

Patērētāja atteikuma tiesības Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu"

nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā".

PREČU ATGRIEŠANAS PROCESS:

1. Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam sazināties ar TOPTEN elektroniski info@topten.lv darba laikā, norādot pasūtījuma numuru un datumu.

2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam aizpildīt un parakstīt atteikuma veidlapu, pievienot pirkuma apliecinoša dokumenta kopiju: - nosūtīt uz e-pastu info@topten.lv;

3. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām, - 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no brīža kad prece tika nodota Patērētājam vai trešai personai, kas nav pārvadātājs, bet kuru Patērētājs bija norādījis kā preces saņēmēju.

4. Ja Tu atteiksies no pirkuma, mēs Tev atmaksāsim visus no tevis saņemtos maksājumus, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par tavu lēmumu atteikties no pirkuma.

5. Preces atpakaļ nosūtīšanas izmaksas netiek atmaksātas un tās pilnā mērā sedz pircējs:

- atgriešanas izmaksas ar Omnivas pakomātu starpniecību ir 2.49 EUR;

6. Atteikuma tiesības nevar izmantot šādos gadījumos:

- ir atvērts iepakojums precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ;

- preču iepakojums ir bijis atvērts un preces izmantotas citos nolūkos nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību.

7. Precei ir jābūt atgrieztai oriģinālā iepakojumā un pircējam jānodrošina atbilstošs iepakojums drošai preces transportēšanai atpakaļ pārdevējam (TOPTEN.LV).Par preci samaksātā nauda, kā arī piegādes maksa no veikala līdz pircējam, tiks atmaksāta pēc preces atgriešanas, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad TOPTEN.LV tiks informēts par Pircēja lēmumu atteikties no pirkuma. TOPTEN.LV patur tiesības aizturēt maksājumu līdz brīdim, kad preces būs saņemtas atpakaļ vai kad pircējs būs iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ.


Preces nevar atgriezt pie sekojošiem nosacījumiem

  1. ja preces noslēgtais iepakojums vai vakuuma iepakojums ir sabojāts vai atvērts;
  2. ja jebkura no oriģinālajām etiķetēm ir noņemta
  3. preces īpašību dēļ nav iespējams konstatēt, vai tā ir bijusi lietota (klientu aizsardzības un/vai higiēnas apsvērumu dēļ).

• Baterijas, barošanas avoti

• Kosmētika, parfimērijas preces

• Vienreiz lietojamie trauki

• Austiņas

• Sadzīves ķīmijas preces – aromātiskie maisiņi, difuzori, līme un citas līdzīgas preces

• Medicīnas preces – plāksteri, brilles un citas līdzīgas preces

• Personīgās higiēnas piederumi - zobu birstes, ķemmes, masāžas piederumi, vates plāksnītes un citas līdzīgas preces

• Individuālie aizsarglīdzekļi - dārza cimdi, trauku mazgāšanas cimdi un citas līdzīgas preces

• Sēklas

• Kancelejas preces - marķieri, krāsas, pildspalvas un citas līdzīgas preces

• Zeķubikses, zeķes

• Rotaļlietas, spēles