Produktu saraksts pēc zīmola Xiaomi

1800 W lielā jauda ļaus ātri uzvārīt pilnu tējkannu, un īpaši izstrādāts vāks novērš nejaušu verdošā ūdens izšļakstīšanos. 1,5 L ietilpība ļaus ātri un ērti uzvārīt ūdeni tējai, bet ar to pietiek arī pilnam makaronu ūdens katlam.

Xiaomi Mi Smart Scale 2 - viedie svari, kurus vari savienot ar mobīlo aplikāciju un sekot līdzi savam svaram un veselības stāvoklim.

Multivides atskaņotājs...

Cena 69,00 €

Xiaomi Mi Box S pamatā ir Android TV 8.1 operētājsistēma. Ierīce ir kompakta, ar intuitīvi ērtu lietošanu un ar balss vadības atbalstu - Google assistant izmantošana nekad nav bijusi tik vienkārša. Balss komandas atvieglo videoklipu atrašanu tādās lietotnēs kā Netflix, HBO Go, YouTube un citur. Izmantojot šo lietojumprogrammu, varat skatīties interneta televīziju vai spēlēt spēles. Tālvadības pults atbalsta Bluetooth savienojumu. Četru kodolu Cortex, HDR, augstākās klases Dolby Audio, DTS-HD un straumēšanas iespējas padara to par lielisku mājas izklaides centru.

Mangāna tērauda G formas sensors var izmērīt svaru ar precizitāti 50 grami. Lai izmērītu ķermeņa tauku saturu, tiek izmantota precīza BIA mikroshēma. Pēc pirmā mērījuma svari precīzi zinās ķermeņa svaru, muskuļu un tauku masu, ūdens saturu, ķermeņa masas indeksu, olbaltumvielu saturu, ķermeņa taukus un daudz ko citu. 13 parametri palīdzēs veidot visaptverošu priekšstatu par jūsu veselību.
Ar Xiaomi Mi Smart Scale 2 var ļoti precīzi izmērīt lielu un mazu ķermeņa svaru līdz pat 100 g precizitātei. Mērīšana var notikt gan dinamiskā, gan statiskā režīmā.
Pēc savienojuma ar lietojumprogrammu Mi Fit, Bluetooth modulis ātri pārsūtīs visu lietotāju parametrus.