Tosteri

Tosteri

Aktīvie filtri

Sviestmaižu tosteris...

Cena 34,95 €

Russell Hobbs tosterim ir plāksnes, kas pārklātas ar nepiedegošu pārklājumu. To var viegli notīrīt pat ar papīra dvieli. Pateicoties ātrai uzsildīšanai, tas ļauj pagatavot savu sapņu sviestmaizi tikai dažu minūšu laikā. Ja vēlaties katru rītu apēst garšīgi apceptu sviestmaizi, tad izvēlies šo, vai kādu citu tosteri no mūsu piedāvājuma. Labu apetīti!

Esperanza sviestmaižu...

Cena 10,89 €

Esperanza tosterim ir plāksnes, kas pārklātas ar nepiedegošu pārklājumu. To var viegli notīrīt pat ar papīra dvieli. Pateicoties ātrai uzsildīšanai, tas ļauj pagatavot savu sapņu sviestmaizi tikai dažu minūšu laikā. Ja vēlaties katru rītu apēst garšīgi apceptu sviestmaizi, tad izvēlies šo, vai kādu citu tosteri no mūsu piedāvājuma. Labu apetīti!

Tefal tosterim ir plāksnes, kas pārklātas ar nepiedegošu pārklājumu. To var viegli notīrīt pat ar papīra dvieli. Pateicoties ātrai uzsildīšanai, tas ļauj pagatavot savu sapņu sviestmaizi tikai dažu minūšu laikā. Ja vēlaties katru rītu apēst garšīgi apceptu sviestmaizi, tad izvēlies šo, vai kādu citu tosteri no mūsu piedāvājuma. Labu apetīti!

Esperanza vafeļu panna 750W
  • Izpārdošana!
  • Uzkarstošo plākšņu pārklājums, kas nepadara virsmu lipīgu
  • Siltumu izolējošs rokturis un korpuss
  • Darbības indikators - sarkana gaisma
  • Uzkarsēšanas indikators (gatavošanas process)
  • Iespēja uzglabāt vertikālā stāvoklī
  • Pretslīdošas kājiņas
  • Termiskais drošinātājs
  • Jaudas patēriņš 750 W

Esperanza EKT010...

Cena 9,99 €

Esperanza tosterim ir plāksnes, kas pārklātas ar nepiedegošu pārklājumu. To var viegli notīrīt pat ar papīra dvieli. Pateicoties ātrai uzsildīšanai, tas ļauj pagatavot savu sapņu sviestmaizi tikai dažu minūšu laikā. Ja vēlaties katru rītu apēst garšīgi apceptu sviestmaizi, tad izvēlies šo, vai kādu citu tosteri no mūsu piedāvājuma. Labu apetīti!

Ravanson sviestmaižu...

Cena 13,50 €

Ravanson tosterim ir plāksnes, kas pārklātas ar nepiedegošu pārklājumu. To var viegli notīrīt pat ar papīra dvieli. Pateicoties ātrai uzsildīšanai, tas ļauj pagatavot savu sapņu sviestmaizi tikai dažu minūšu laikā. Ja vēlaties katru rītu apēst garšīgi apceptu sviestmaizi, tad izvēlies šo, vai kādu citu tosteri no mūsu piedāvājuma. Labu apetīti!

Clatronic ST 3477...

Cena 15,95 €

Clatronic tosterim ir plāksnes, kas pārklātas ar nepiedegošu pārklājumu. To var viegli notīrīt pat ar papīra dvieli. Pateicoties ātrai uzsildīšanai, tas ļauj pagatavot savu sapņu sviestmaizi tikai dažu minūšu laikā. Ja vēlaties katru rītu apēst garšīgi apceptu sviestmaizi, tad izvēlies šo, vai kādu citu tosteri no mūsu piedāvājuma. Labu apetīti!

MAESTRO tosterim ir plāksnes, kas pārklātas ar nepiedegošu pārklājumu. To var viegli notīrīt pat ar papīra dvieli. Pateicoties ātrai uzsildīšanai, tas ļauj pagatavot savu sapņu sviestmaizi tikai dažu minūšu laikā. Ja vēlaties katru rītu apēst garšīgi apceptu sviestmaizi, tad izvēlies šo, vai kādu citu tosteri no mūsu piedāvājuma. Labu apetīti!

MPM MOP-19M sviestmaižu...

Cena 18,50 €

Nerūsējošā tērauda korpuss. Var vienlaicīgi pagatavot 4 trīsstūrveida sviestmaizes. Plātnes pārklātas ar pretpielipšanas pārklājumu. Termostats automātiskai temperatūras kontrolei. Kontroles lampa. Vieta strāvas vada uzglabāšana. Vertikāla uzglabāšanas pozīcija. Spriegums: 220-240 V, 50/60 Hz. Nominālā jauda: 750 W.

Blaupunkt SMS411...

Cena 20,10 €

Blaupunkt ir plāksnes, kas pārklātas ar nepiedegošu pārklājumu. To var viegli notīrīt pat ar papīra dvieli. Pateicoties ātrai uzsildīšanai, tas ļauj pagatavot savu sapņu sviestmaizi tikai dažu minūšu laikā. Ja vēlaties katru rītu apēst garšīgi apceptu sviestmaizi, tad izvēlies šo, vai kādu citu tosteri no mūsu piedāvājuma. Labu apetīti!

Proficook sviestmaižu...

Cena 28,95 €

Proficook ir plāksnes, kas pārklātas ar nepiedegošu pārklājumu. To var viegli notīrīt pat ar papīra dvieli. Pateicoties ātrai uzsildīšanai, tas ļauj pagatavot savu sapņu sviestmaizi tikai dažu minūšu laikā. Ja vēlaties katru rītu apēst garšīgi apceptu sviestmaizi, tad izvēlies šo, vai kādu citu tosteri no mūsu piedāvājuma. Labu apetīti!